Dilediğiniz Her Konuda Bana Yazabilirsiniz...

Fırat Üniversitesi 23119 Elazığ Merkez, Elazığ Türkiye

iletisim@hakanfoztop.com

+90 (424) 237 00 00 Dahili: 4248

Prof. Dr. Hakan Fehmi ÖZTOP olarak Kişisel Verilerin Korunması mevzuatı kapsamında, kişisel verilerinizin işlenmesi ve/veya aktarılması amacıyla aşağıdaki hususlara ilişkin açık rızanızı talep ediyorum:

Kimlik, iletişim, görsel verilerim, satın aldığım ürünler ile ilgili bilgiler ile sitenin bana daha iyi hizmet sunabilmek için topladığı çerez verilerimden oluşan kişisel verilerimin Dizayn Akvaryum tarafından üyelik sözleşmesinin uygulanması, Şirketimiz faaliyetlerinden, gelişmelerden ve kampanyalardan haberdar edilmeniz, internet sitemiz ve etkinliklerden haberdar edilmeniz amacı ile toplanmasını, saklanmasını, işlenmesini, kullanılmasını ve yurt içi ve yurt dışında bulunan üçüncü taraflara hizmet sağlayıcı sıfatları gereği Toplu Elektronik posta (bülten vesair) gönderilmesi vs. amacıyla aktarılmasını kendi açık rızam ile kabul ediyorum.

Prof. Dr. Hakan Fehmi Öztop tarafından Aydınlatma Metni ile (KVKK Aydınlatma Metni) bilgilendirildiğimi, söz konusu hususlara bilerek ve isteyerek rıza gösterdiğimi beyan ederim.